а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

разработен

разработени
Вид збор: Придавка
Ранг: 14048
обработен, подготвен
Англиски: developed
Примери:
разработен метод
разработено прашање
разработен механизам