а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

разводнет

разводнетиот
Вид збор: Придавка
Ранг: 41077
1. (глаг. прид.) разводни
Англиски: diluted
2. слаб, безизразен, блед
Англиски: washy
Употреба: Преносно значење
Примери:
разводнети објасненија