а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

глуп

глупиот
Вид збор: Придавка
Ранг: 10028
глупав
Англиски: stupid Албански: budalla
Изведенки
1. глупо прил.
Пример: Реагираше глупо.
2. глупост ж.
мн. глупости