а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

аргатски

Види и: аргат (м.)
аргатскиот
Вид збор: Придавка
Ранг: 15910
мачен, тежок
Англиски: troublesome
Примери:
Аргатските испечени лица беа студено безнадежни.
Аргатски живот.
Аргатски маки.
Аргатски леб.