clobber - онтологија

изгази повеќе

Види и: гази (несв.)
изгазат
Вид збор: Глагол, свршен
Крвнички тепа некого.
Албански: përgjakë
Употреба: Преносно значење , Разговорно

намерда повеќе

намердаат
Вид збор: Глагол, свршен
Натепа некого.
Употреба: Разговорно