а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

четка

четкаат
Вид збор: Глагол, несвршен
1. Чисти со четка.
Англиски: brush
Примери:
Четка алишта, чевли.
2. мами, залажува
Англиски: cheat
Употреба: Преносно значење
Примери:
Те четка.