а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

Цицерон

Вид збор: Име
Ранг: 21132
римски оратор, државник и филозоф
Латински: Cicero Англиски: Cicero
Употреба: Историја , Филозофија
Изведенки
Кикерон име.