а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

фосилен

фосилни
Вид збор: Придавка
Ранг: 31520
1. скаменет
Англиски: fossil
Употреба: Геологија
2. застарен, старовремски
Англиски: fossil
Употреба: Преносно значење
Примери:
Фосилни останки.