а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

сомиште

Види и: сом (м.)
мн. сомишта
Вид збор: Именка, среден род
сом
Англиски: catfish
Употреба: Аугментатив , Зоологија