а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

рутиниран

рутинирани
Вид збор: Придавка
Ранг: 53848
1. вешт, извежбан, опитен
Англиски: experienced
2. препреден, итар
Англиски: clever
Употреба: Преносно значење
Примери:
Рутиниран фудбалер.