а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

расцрка

(се) расцркаат
Вид збор: Глагол, свршен
(се) развика, (се) раздере
Англиски: shout
Примери:
Ама се расцркала женава!