а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

разнава

разнаваат
Вид збор: Глагол, несвршен
узнава
Употреба: Народна поезија
Примери:
(нар. поез.) Дали си село разнаваш! или си друшки познаваш.