а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

развласи

развласат; развласил
Вид збор: Глагол, свршен
Ранг: 40415
За власи, волна - издели на нишки.
Изведенки
1. развласува несв.
развласуваат
2. развласување ср.
глаг. им.