а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

плантација

мн. плантации
Вид збор: Именка, женски род
Ранг: 51590
плантажа
Англиски: plantation
Употреба: Земјоделство , Ретко