а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

пицајзла

мн. пицајзли
Вид збор: Именка, женски род
Ранг: 35570
1. Вошки околу половите органи.
Англиски: lice Српски: пицајзла Албански: morra rreth organeve seksuale
Употреба: Вулгарно , Дијалектен збор
2. досаден човек
Англиски: bore Српски: пицајзла Албански: njeri i bezdisshëm
Употреба: Вулгарно , Преносно значење