а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

питон

мн. питони
Вид збор: Именка, машки род
Ранг: 23185
Змиски цар.
Латински: Pyton recutilatus Англиски: python
Употреба: Зоологија
Примери:
Бел питон.