а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

певица

мн. певици
Вид збор: Именка, женски род
Ранг: 27701
Добра пејачка, обично на оперска, класична музика.
Англиски: singer
Употреба: Книжевен збор , Музика и танц
Примери:
оперска певица