а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

пашински

Види и: паша (м.)
пашинскиот
Вид збор: Придавка
паша
Примери:
царски и пашински синови.