а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

опои

опојат
Вид збор: Глагол, свршен
Ранг: 50151
Опие.
Употреба: Народна поезија