а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

онанира

онанинираат
Вид збор: Глагол, свршен и несвршен
Ранг: 40518
Изврши, врши онанија.
Англиски: masturbate
Изведенки
онанирање ср.
глаг. им.