а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

немошен

немошниот
Вид збор: Придавка
Ранг: 33653
1. немоќен
Англиски: impotent
2. болен, болникав
Англиски: sick
Примери:
Немошни родители.
Изведенки
немушт прид.