а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

мешовит

мешовитиот
Вид збор: Придавка
Ранг: 33903
мешан
Англиски: mixed
Изведенки
1. мешовито прил.
Се однесуваше мешовито, час плачеше, час се смееше.
2. мешовитост ж.