а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

лајнар

мн. лајнар
Вид збор: Именка, машки род
Ранг: 38902
Навредлив израз за човек.
Англиски: shithead
Употреба: Вулгарно
Примери:
безобразен лајнар
Изведенки
лајнарка ж.
мн. лајнарки