а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

конвулзивен

конвулзивниот
Вид збор: Придавка
грчовит
Англиски: convulsive
Употреба: Медицина
Примери:
Конвулзивен плач.
Изведенки
конвулзивно прил.
Пример: Рамениците конвулзивно и треперат.