а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

задечка

(се) задечкаат
Вид збор: Глагол, свршен
се здечка
Англиски: quarrel
Изведенки
1. задечкува несв.
(се) задечкуваат
2. задечкување ср.
глаг. им.