а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

завјасан

завјасаниот
Вид збор: Придавка
Ранг: 34867
Што вјаса.
Англиски: hurried
Употреба: Разговорно
Изведенки
завјасано прил.
Пример: Завјасано тргна напред.