а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

забегне

забегнат; забегни, забегнете; забегнав, забегнаа; забегнал; забегнат; забегнев, забегнеа; забегнел
Вид збор: Глагол, свршен
Ранг: 43059
забега
Англиски: exaggerate
Изведенки
1. забегнува несв.
забегнуваат
2. забегнување ср.
глаг. им.