а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

деветини

Вид збор: Именка, множина
Ранг: 26935
Празни приказни, измислици, бесмислици.
Англиски: nonsense
Примери:
Стар си, а бабини деветини расправаш.
Изрази
Бабини деветини - празни приказни, измислици, бесмислици.