а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

дебил

мн. дебили
Вид збор: Именка, машки род
Ранг: 18097
идиот, умоболник
Англиски: debil
Изведенки
дебилен прид.
дебилниот
Пример: дебилен и крајно уличарски речник