а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

даден

Види и: даде (св.)
дадениот
Вид збор: Придавка
Ранг: 7141
(глаг. прид.) даде
Англиски: given
Примери:
даден збор