а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

Хаваи

Вид збор: Име
Ранг: 42309
Архипелаг и сојузна држава на САД.
Англиски: Hawaii
Употреба: Географија
Изведенки
1. Хавајчанец м.
мн. Хавајчани
2. Хавајчанка ж.
мн. Хавајчанки
3. хавајски прид.
хавајскиот