а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

Финска

Вид збор: Име
Ранг: 22198
Нордиска земја
Англиски: Finland
Употреба: Географија
Изведенки
1. Финец м.
мн. Финци
2. Финкинка ж.
мн. Финкинки
3. фински прид.
финскиот