а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

Ангола

Вид збор: Име
Ранг: 53706
африканска земја
Англиски: Angola
Употреба: Географија
Изведенки
1. Анголец м.
мн. Анголци
2. Анголка ж.
мн. Анголки
3. анголски прид.
анголскиот