синдикалист

мн. синдикалисти
Вид збор: Именка, машки род
1. Приврзаник на синдикализмот.
Албански: sindikalist
Употреба: Политика
2. Член на синдикат.
Албански: sindikalist
Употреба: Политика , Ретко