pighead - онтологија

инаетчија повеќе

мн. инаетчии
Вид збор: Именка, машки род
Човек што е склон кон инаетење; тврдоглав човек.
Турски: inatçı
Употреба: Разговорно

песоглавец повеќе

мн. песоглавци
Вид збор: Именка, машки род
Тврдоглав, своеглав човек.
Албански: kokëqen
Употреба: Преносно значење

пишлија повеќе

мн. пишлии
Вид збор: Именка, машки род
инаетчија
Употреба: Архаизам

шијак повеќе

мн. шијаци
Вид збор: Именка, машки род
Тврдоглав човек.
Албански: kokëfortë